Ремінь плоский 90x2300Виробництво HARVEST (Польща)
Маркування виробників:
Застосування:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanok Rubber Company |
| Країна виробник | Польща |
| Вид ремня | Плоский |
| Ширина ремня | 90 мм |
| Висота ременя | 5 мм |
| Длина ремня | 2300 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Розміри | |
| Довжина внутрішня, (Li) | 2285 мм |
| Довжина зовнішня, (La) | 2300 мм |
| Ширина профілю, (Tw) | 90 мм |
| Висота профілю, (Th) | 5 мм |
| Тип профілю | 90x5 |
| Вага, (W) | 1465 гр |