1 230 ₴

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 94 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Виробник | Белшина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Індекс швидкості | H |
| Висота профілю шини | 65 |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина малюнка протектора шини | 8 мм |
| Максимальне навантаження | 670 кг |
| Позначення шини | 205/65R15 |
| Модель | Бел-99 |
| Максимальна швидкість | 210 км/год |
| Обід рекомендований | 6J-15 61/2J-15 |
| Допустимий | 7J-15 51/2J-15 |
| Ширина профілю | 209 (на ободі 6J-15) |
| Індекс несучої здатності | 94 |
| Зовнішній діаметр | 647 мм |
| Тиск в шині | 250 кПа |