
Виробництво РОСАВА (Україна)
Застосування шини:
Комплектність: Шина і камера
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 103 |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Виробник | Rosava |
| Тип | Камерна "TT" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Вид шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, | 25 гр |
| Статичний радіус, | 427 мм |
| Норма кількості шарів | 6 |
| Допустимий обід | 5.50 F TG |
| Обід рекомендований | 5.50 F |
| Тиск, що відповідає максимальному навантаженню | 280 кПа |
| Ширина профілю, | 205 мм |
| Зовнішній діаметр, | 910 мм |
| Максимальне навантаження, | 875 кгс |