
Виробництво РОСАВА (Україна)
Застосування шини:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 117 |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Виробник | Rosava |
| Тип | Камерна "TT" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A6 |
| Вид шини | Діагональна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Статичний радіус, | 460 мм |
| Норма кількості шарів | 8 (117) |
| Рекомендований диск | W10 |
| Максимальне навантаження, | 1285 кгс |
| Тиск, що відповідає максимальному навантаженню | 250 кПа |
| Допустимі диски | W9; W7 |
| Зовнішній діаметр, | 985 мм |
| Фактична ширина профілю, | 284 мм |