2 630 ₴

Маркування виробників:
Застосування:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanok Rubber Company |
| Країна виробник | Польща |
| Вид ремня | Багаторівчакової |
| Ширина ремня | 16.5 мм |
| Висота ременя | 15 мм |
| Длина ремня | 3000 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Загальна ширина | 56 мм |
| Вид профілю | HB |
| Кількість струмків | 3 |