148 ₴/10 шт.
Показати оптові ціниВиробництво (Україна)
Маркування виробників:
Застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Інтер-ГТВ |
| Матеріал кільця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Газоподібне середовище, Масло, Вода, Повітря, Нафтопродукти |
| Внутрішній діаметр | 125 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Товщина кільця | 4.6 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |