10 ₴/10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Виробництво Інтер-ГТВ (Україна)
Маркування виробників:
Кільця круглого перерізу призначені для ущільнення гідравлічних, паливних, мастильних і пневматичних пристроїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Інтер-ГТВ |
| Матеріал кільця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Газоподібне середовище, Масло, Вода, Повітря, Нафтопродукти |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Товщина кільця | 5.8 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |