
185 ₴

Виробництво Інтер-ГТВ (Україна)
Застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інтер-ГТВ |
| Країна виробник | Україна |
| Марка пластини | МБС |
| Матеріал пластини | Гума |
| Вид пластини | Формовий |
| Ступінь твердості | Середня |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |