290 ₴
Виробництво Toyopower (Японія)
Маркування виробників:
Застосування:

Товар відповідає світлини

Мінімальна сума замовлення в нашому інтернет-магазині становить 50 грн.
Закази до 100 грн оплачується до відправлення будь-яким із наданих способів, які вказані в розділі Доставка й оплата

Заказ обробляється й готується Продавцем упродовж 1-3 робочих днів із дати його оформлення Покупцем, і вирушає відповідно до обраного типу доставки на адресу, зазначених Покупцем.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toyopower |
| Країна виробник | Японія |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Длина ремня | 1570 мм |
| Мінімальний діаметр шківа | 40 мм |
| Висота ременя | 4.6 мм |
| Вид ремня | Поліклинові |
| Максимальна окружна швидкість | 80 м/сек |
| Ширина ремня | 24.92 мм |
| Вага 1 п.м. | 0.12 кг |
| Крок ребра | 3.56 мм |
| Навантажувальна здатність одного струмочка | 20 кВт |
| Кількість струмків | 7 |