

1 750 ₴

Виробництво РОСАВА (Україна)
Застосування шини:
Комплектність: Шина та камера
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosava |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шина |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Ширина шини | 5" |
| Індекс навантаження шини | 51 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск, що відповідає максимальному навантаженню | 120 кПа |
| Ширина профілю, | 135 мм |
| Обід допустимий | 4,00 Е |
| Зовнішній діаметр, | 504 мм |
| Обід рекомендований | 4,00 Е |
| Статичний радіус, | 228 мм |
| Максимальне навантаження, | 195 кгс |
| Вага, | 6.5 гр |
| Норма кількості шарів | 2 |
| Посадковий діаметр шини | 10" |