
Шина 13,6-20 17 8сл
Вироби БІЛШИНА (Білоруссія)
Застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 120 |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Виробник | Белшина |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Країна виробник | Україна |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс швидкості | A8 |
| Вид шини | Діагональна |
| Ширина шини | 13.6" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна швидкість, км/год, Індекс категорії швидкості | 40(А8) |
| Зовнішній діаметр, мм | 1060 |
| Статичний радіус , мм | 480 |
| Норма кількості шарів | 8 |
| Індекс вантажопідйомності | 120 |
| Обідна стрічка | - |
| Обід рекомендований | W12 |
| Модель шини | Бел-17 |
| Тип малюнка протектора | Підвищеної прохідності |
| Глибина малюнка протектора шини, мм | 25 |
| Тиск, що відповідає максимальному навантаженню, кг/см2 | 160 |
| Конструкція шини | Діагональна |
| Максимальне навантаження , кгс | 1400 |
| Ширина профілю, не більше, мм | 345 |
| Камера | 13.6-20 |
| Обід допустимий | DW12, DW13, W12 |
| Застосування шини | Універсально-пропашні трактори «Білорус» |
| Розмір шини | 13.6-20 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |